Biznes

THE DIGITAL LOGO OF POLAND

The Spectrum of Strength and Power!

 „Ten Obrazek jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiadomo co Ci się trafi” 

Jeden obrazek, kilka funkcji, dziesiątki zalet, setki możliwości, tysiące zastosowań, miliony interakcji, miliard odbiorców, uniwersalny język, nieograniczony zasięg, bez terminu ważności, z wieczną gwarancją …Excellent Digital Logo – Spectrum of Strength and Power! 

Ten Obrazek to Polska.   Świętość dla 60 milionów Polaków.

Czym są QR kody? Jak i czy można na nich zarabiać?

Wartość Rynku
„Według firmy konsultacyjnej Future Marketing Insights światowy rynek kodów QR został wyceniony na kwotę 996,8 mln dolarów w 2018, a w okresie 2019–2027 spodziewany jest jego coroczny wzrost o 8,7%. Jaki wpływ wywarły kody QR na sektor logistyki? W niniejszej publikacji omówimy sposób wykorzystywania, cechy oraz zalety tych oznaczeń.” 

Publikując te dane nie mieli pojęcia jak pandemia rozwinie rynek QR kodów. Jeszcze nie ma nowych danych uwzględniających pandemię i rozwój QR kodów. Kilka razy więcej, czy kilkanaście ..?
Można też dodać, że w Polsce nie ma serwisu oferującego QR kody. QR kody to pieniądze, to jak domeny. Nasz obrazek (interfejs) jest niczym NASK. Kod kreskowy EAN 590 zostanie zastąpiony przez kod QR, to tylko kwestia czasu. EAN zniknie z rynku jak MP3, czy DVD. Na razie jednak kody EAN i QR współistnieją, choć może być już tylko QR kod. Już nie będziemy musieli być na łasce GS1 i abonamentu tak naprawdę za NIC w zamian.
Nie rozumiesz, nie wiesz o co chodzi, pytasz gdzie tu kasa ?! Napisz.

Niektóre Nasze Projekty, Grafiki, Znaki Towarowe

Bizon QR™

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Cyfrowe Logo Polski™

Digital QR Code Country QR Code Digital
Digital_QR_WOMAN_Face_QR_Code_DIGITAL_QR_LOGO
Digital Face QR Code
trump 5
Przewiń na górę