Nasze Prawa Autorskie i Własność Intelektualna

Przedstawione na tej stronie grafiki w postaci kartograficznych* map wszystkich państw świata i ich konturów wyrażone znakami graficznymi oraz uniwersalnym piksograficznym* zapisem opisującym wielowymiarową rzeczywistość cyfrowego modelowania, a także sposób wyrażenia i obrazowania czasoprzestrzennych struktur informacyjnych w cyfrowym zapisie i systemie QR Code ® oraz nazwa CYFROWE LOGO POLSKI ™, podlegają międzynarodowej, unijnej i krajowej ochronie prawa w zakresie szeroko pojętej własności intelektualnej.

Cyfrowe Logo Polski™ - piksograficzna, cyfrowa i wielowymiarowa, nowa mapa Polski,-QR Maps™ oraz from Poland™ są zgłoszonymi Znakami Towarowymi i podlegają ochronie prawnej.
QR Mapa Polski to jest Znak Towarowy - POLSKA™

QR Maps Cartopixogram
Pixel Maps™ QR Maps Trademark Poland


Cyfrowe Logo Polski™ Określa pochodzenie i przynależność. Spectrum siły i mocy. Trade Mark – Poland ™

The Inventor Pixel Maps™

Cyfrowe Logo Polski™ ma wiele zalet, spełnia wiele funkcji m.in. jest

Protokołem  komunikacyjnym – zbiorem ścisłych reguł i kroków postępowania, które są automatycznie wykonywane przez urządzenia komunikacyjne w celu nawiązania łączności i wymiany danych. W telekomunikacji, protokół komunikacyjny jest systemem regulacji, które umożliwiają dwóm lub więcej jednostkom systemu komunikacji do przesyłania informacji różnego typu fizycznej jakości. Regulacje te (standardy) definiują syntaks, semantykę, synchronizację komunikacji oraz możliwe metody naprawiania błędów. Protokoły te mogą zostać wdrożone za pomocą hardware, software lub obu naraz.

Standardowym sposobem komunikacji między komputerami, urządzeniami sieciowymi lub komputerem i terminalami, ujmujący reguły i procedury dostępu do systemu okablowania. Jest wiele sposobów klasyfikacji protokołów komunikacyjnych, a najbardziej ogólny dzieli je na dwie klasy: protokoły sieciowe, działające w trzeciej warstwie (sieciowej) modelu odniesienia OSI, i protokoły transportowe, zarządzane z czwartej warstwy modelu – transportowej. Ze względu na rodzaj transportowanych danych rozróżnia się protokoły zorientowane bitowo (strumień bitów) lub znakowo (transmisja bajtami lub znakami).

Cyfrowe Logo Polski™ –  Certyfikat ISO Standard ISO / IEC 18004: 2015  

(Informatyka – techniki automatycznej identyfikacji i rejestrowania danych) 

The Spectrum of Strength and Power!

Cyfrowe Logo Polski. Jeden obrazek, kilka funkcji, dziesiątki zalet, setki możliwości, tysiące zastosowań, miliony interakcji, miliard odbiorców, uniwersalny język, nieograniczony zasięg, bez terminu ważności, z wieczną gwarancją …Excellent Digital Logo – Spectrum of Strength and Power!

Zjawisko to obejmuje zbyt szerokie spektrum, abyśmy mogli je szczegółowo opisać.

„Ten Obrazek jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiadomo co Ci się trafi”

Kartografia to nauka, sztuka i technologia sporządzania map oraz ich badanie jako dokumentów nauki i dzieł sztuki” (Brytyjskie Towarzystwo Kartograficzne, 1964)

Kartografia jest nauką o przedstawianiu i badaniu rozmieszczenia przestrzennego oraz wzajemnych powiązań zjawisk przyrodniczych i społecznych (i ich zmian w czasie) za pomocą specjalnych modeli obrazowo-znakowych – przedstawień kartograficznych” (Konstantin A. Saliszczew, 1984).

Kartografia jest dziedziną nauki zajmującą się zasadami tworzenia, opracowania i edytowania map a także możliwościami korzystania z ich treści. Często traktowana jest jako sztuka lub, w innym spojrzeniu, jako technologia. 

Copyright (©) to ochrona danego dzieła prawem autorskim. Opatrzenie danego utworu (grafiki – ilustracje.) znakiem C w kółku informuje, że zabronione jest jego kopiowanie, zmienianie, a prawo do korzystania oraz wszelkie inne prawa związane z autorstwem przysługują wyłącznie twórcy dzieła

o nas

Strona ta powstała własnymi i amatorskimi siłami. Przyjmujemy cięgi za wykonanie, układ i błędy,  budowę i treść. Udało się zaprezentować Cyfrowe Logo Polski i jego nieograniczone  możliwości.  Musimy promować nasz kraj, jego dobra narodowe, kulturę i język, nasze produkty i biznes.  Jesteśmy dumni z tego, co udało nam się zrobić, przekonani, że Cyfrowe Logo Polski przyniesie obfite owoce; Wam, nam i Im.

Strona będzie pielęgnowana, a kiedyś zrobimy nową i lepszą. Za życzliwość i złośliwość dziękujemy.  Wykonaliśmy setki grafik, konturów państw w piksogfraficznym układzie QR kod, obejmując Europę, Azję obie Ameryki, Afrykę i oba bieguny. Nazwaliśmy je QR MAPS ( digital-logo.eu ). Cyfrowe Logo Polski jest naszym flagowym i komercyjnym produktem, narzędziem do promowania Polski wraz z jej dobrodziejstwem. Stworzyliśmy SUPER LOGO, w którym zmieszczą się  wszystkie produkty, marki, firmy i wszystko co w Polsce. Pozostałe nasze Grafiki – LOGO QR MAPS czekają na nowych Właścicieli. Logo USA – for sale.              Logo France – a vendre

Autorzy: Spec i Trum (Spectrum) 

QR Code jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy DENSO WAVE INCORPORATED w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

QRコード、iQRコード、SQRC、フレームQRは(株)デンソーウェーブの登録商標です。

Przewiń do góry